GUIDE: Se så Vinterstudion 2021/22

Uke 50

SVT1 sendetider / avspilling:

Tirsdag 14. desember:

20.15 Skicross World Cup fra Arosa

Onsdag 15. desember:

20.15 Skicross World Cup fra Arosa, lagkonkurranse

Torsdag 16. desember:

14.05 Skiskyting-VM fra Annecy, kvinnenes sprint

Fredag ​​17. desember:

14.05 Skiskyting-VM fra Annecy, sprint herrer

Lørdag 18. desember: 09.15-16.00

09.15 Vinterstudiet starter

09.30 Orsa Grönklitt skiklassikere, lagtid

13.00 Skiskyting-VM fra Annecy, jakten på kvinner starter

15.00 Skiskyting-VM fra Annecy, herrejakten starter

Søndag 19. desember: 08.15-16.00

08.15 Vinterstudiet starter

09.15 Ski Classics v/ Orsa Grönklitt, individuell prolog

12.45 Skiskyting-VM fra Annecy, massestart for kvinner

14.45 Skiskyting-VM fra Annecy, massestart for menn

Uke 52

SVT1 sendetider / avspilling:

Tirsdag: 09.55-16.00

10.00 Alpint verdenscup fra Lienz, første runde i storslalåm for kvinner

13.00 Alpint verdenscup fra Lienz, andre runde i storslalåm for kvinner

14.00 Verdenscup i langrenn med Tour de Ski of Lenzerheide, sprint for kvinner og menn

18.00 Biathlon World Team Challenge fra Gelsenkirchen

Onsdag: 09.55-16.45

09.55 Vinterstudiet starter

10.00 Alpint verdenscup fra Lienz, første runde i kvinneslalåm

13.00 Alpint verdenscup fra Lienz, andre runde i kvinneslalåm

13.30 Verdenscup i langrenn med Lenzerheide Tour de Ski, den klassiske 10 km for kvinner

15.05 Verdenscup i langrenn med Tour de Ski i Lenzerheide, 15 km klassisk for menn

Uke 1

SVT1 sendetider / Avspilling:

Torsdag:

14.00 Verdenscup i skiskyting fra Oberhof, herresprint

Fredag:

14.00 Skiskyting-VM fra Oberhof, kvinnenes sprint

Lørdag: 08.00-16.00

08.00 Vinterstudiet starter

08.15 Skiklassikere, Criterium Tre Cime

10.30 Alpint verdenscup fra Adelboden, første runde i storslalåm for menn, SVT2

12.15 Skiskyting-VM fra Oberhof, blandet stafett

13.30 Alpint verdenscup fra Adelboden, andre runde i storslalåm for menn

14.45 Skiskyting-VM fra Oberhof, enkelt blandet stafett

Søndag: 08.45-16.00

09.00 Misurina Ski Classics, individuelle trinn

10.30 Alpint verdenscup fra Adelboden, første runde i slalåm for menn, SVT2

12.30 Skiskyting-VM fra Oberhof, start for herrejakt

13.30 Alpint verdenscup fra Adelboden, andre runde i slalåm for menn

14.45 Skiskyting-VM fra Oberhof, kvinnejakten starter

Uke 2

SVT1 sendetider / avspilling:

Tirsdag:

18.00 Alpint verdenscup fra Flachau, første runde i kvinneslalåm

20.45 Alpint verdenscup fra Flachau, andre runde i kvinneslalåm

Onsdag:

14.15 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, kvinnenes sprint

Torsdag:

14.15 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, sprint herrer

Fredag:

12.25 Alpint verdenscup fra Wengen, herrenes utfor

14.30 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, stafett kvinner

Lørdag: 07.30-15.55

07.30 Vinterstudiet starter

08.00 Classic Skis Resia

10.45 verdenscup i alpint fra Zauchensee, utfor kvinner, SVT2

12.30 Alpint verdenscup fra Wengen, herrenes utfor

14.30 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, stafett herrer

Søndag: 09.45-15.50

09.45 Vinterstudiet starter

10.15 Alpint verdenscup fra Wengen, første runde i slalåm for menn

11.30 Alpint VM fra Zauchensee, kvinnenes super-G

12.45 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, kvinnejakten starter

13.30 Alpint verdenscup fra Wengen, andre runde i slalåm for menn

14.45 Skiskyting-VM fra Ruhpolding, herrenes jakt starter

Uke 3

SVT1 sendetider / avspilling:

Torsdag:

14.00 Verdenscup i skiskyting fra Anterselva, distanserenn herrer på 20 km

Fredag:

11.15 Alpint verdenscup fra Kitzbuhel, herrenes utfor

14.00 Skiskyting-VM fra Anterselva, 15 km distanserenn kvinner

Lørdag: 08.15-16.45

08.15 Vinterstudiet starter

08.55 Skiklassikere, La Diagonela

11.30 Alpint verdenscup fra Kitzbuhel, herrenes utfor

12.50 Skiskyting-VM fra Anterselva, massestart herrer

15.00 Skiskyting-VM fra Anterselva, stafett kvinner

Søndag: 10.00-16.30

10.00 Vinterstudiet starter

10.30 Alpint verdenscup fra Kitzbuhel, første runde i slalåm for menn

12.15 Skiskyting-VM i Anterselva, stafett herrer

13.30 Alpint verdenscup fra Kitzbuhel, andre runde i slalåm for menn

15.15 Skiskyting-VM fra Anterselva, massestart for kvinner

Uke 4

SVT1 sendetider / avspilling:

Tirsdag:

17.40 Alpint verdenscup fra Schladming, første runde i slalåm for menn

20.40 Alpint verdenscup fra Schladming, andre runde i slalåm for menn

Onsdag:

10.15 EM i skiskyting fra Arber, distanserenn herrer over 20 km

14.00 EM i skiskyting fra Arber, 15 km distanseløp kvinner

Fredag:

10.30 EM i skiskyting fra Arber, sprint herrer

14.00 EM i skiskyting fra Arber, kvinnesprinten

Lørdag: Tider ikke klare

10.30 EM i skiskyting fra Arber, herrejakten starter

13.30 EM i skiskyting fra Arber, kvinnejakten starter

Søndag: Tider ikke klare

08.00 Marcialonga Ski Classics

10.30 EM i skiskyting fra Arber, blandet stafett

13.30 EM i skiskyting fra Arber, enkelt blandet stafett

Vinterstudiepause under vinter-OL i Beijing mellom 1. og 28. februar, men vi sender Ski Classics.

Uke 6

SVT1 sendetider / Avspilling:

Søndag:

08.50 Jizerska skiklassikere

Uke 7

SVT1 sendetider / avspilling:

Søndag:

08.50 Klassisk Tartu Skimaraton

Uke 8

SVT1 sendetider / avspilling:

Lørdag:

10.30 Alpint verdenscup fra Crans Montana, utfor kvinner

Søndag:

10.30 Alpint verdenscup fra Crans Montana, utfor kvinner

Uke 9

SVT1 sendetider / avspilling:

Torsdag:

14.25 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, kvinnestafetten

Fredag:

14.25 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, stafett herrer

Lørdag: 09.45-17.00

09.45 Vinterstudiet starter

10.00 Alpint verdenscup i Lenzerheide, super G for kvinner

12.45 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, kvinnesprinten

15.30 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, sprint herrer

Søndag: 07.30-17.00

07.30 Vinterstudiet starter

08.00 Vasaloppet Klassiske ski

10.00 alpint verdenscup fra Lenzerheide, første runde i storslalåm for kvinner, SVT2

12.45 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, kvinnejakten starter

13.30 Alpint verdenscup fra Lenzerheide, andre runde i storslalåm for kvinner

14.40 Skiskyting-VM fra Kontiolahti, herrenes jakt starter

15.30 Vasaloppet

Uke 10

SVT1 sendetider / avspilling:

Torsdag:

14.15. Skiskyting-VM fra Otepää, sprint for menn

Fredag:

14.15 Skiskyting-VM fra Otepää, kvinnenes sprint

Lørdag: 12.45-16.15

12.45 Vinterstudiet starter

13.00 Skiskyting-VM fra Otepää, jaktstart for menn

15.15 Skiskyting-VM fra Otepää, kvinnejakten begynner

Søndag: 10.15-16.30

10.15 Vinterstudiet starter

10.30 Ski Cross World Cup fra Reiteralm

12.30 Skiskyting-VM fra Otepää, blandet stafett

15.15 Skiskyting-VM fra Otepää, enkelt blandet stafett

Uke 11

SVT1 sendetider / avspilling:

Torsdag:

15.30 Skiskyting-VM fra Oslo, kvinnenes sprint

Fredag:

15.30 Skiskyting-VM fra Oslo, sprint herrer

Lørdag: 07.30-16.00

07.30 Vinterstudiet starter

07.45 Birkebeinerennet skiklassikere

12.50 Skiskyting-VM fra Oslo, start på damejakt

14.30 Ski Cross World Cup fra Veysonnaz, SVT2

15.00 Skiskyting-VM fra Oslo, start for herrejakt

Søndag: 12.30-16.15

12.30 Vinterstudiet starter

12.50 Skiskyting-VM fra Oslo, massestart for kvinner

15.00 Skiskyting-VM fra Oslo, massestart herrer

Uke 12

SVT1 sendetider / avspilling:

Lørdag: Tider ikke klare

SM uke fra Piteå

07.30 Årefjällsloppet skiklassikere.

Søndag: Tider ikke klare

Innhold: SM uke fra Piteå.

Uke 13:

SVT1 sendetider / avspilling:

Lørdag:

10.00 Reistadlöpet skiklassikere

Uke 14:

SVT1 sendetider / Avspilling:

Lørdag:

07.35 Ylläs-Levi skiklassikere

* Merk at tidene i veiledningen er foreløpige og endringer kan forekomme.

Danny Simonds

"Amatøranalytiker. Twitter-fanatiker. Sertifisert skribent. Reisefan. Subtilt sjarmerende internettinteressert."

Legg att eit svar

Epostadressa di blir ikkje synleg.